Makki зарядно за лаптоп Laptop Adapter ASUS/TOSHIBA/LENOVO 19V 6.3A 120W 5.5x2.5mm - MAKKI-NA-AS/TO/LE-57
- : В наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-AS/TO/LE-57
17.00€ (33.24 лв.)
без ДДС: 17.00€ (33.24 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-AS/TO/LE-57 |
| ЗА: | Asus Lenovo Toshiba |
| МОЩНОСТ | 120 W |
| ВОЛТАЖ | 19 V |
| АМПЕРАЖ | 6.3 A |
| БУКСА | 5.5 mm x 2.5 mm |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | Asus G50V, Asus G50Vt, Asus G50XM-X1, Asus G50VT-X1, Asus G50VT-X5, Asus G50VT-X6, Asus G51Vx, Asus G51Vx-A1, Asus G60J, Asus G60Jx, Asus G60Vx, Asus N53SV, Asus N71JQ, Asus N71JV, Asus N71VN, Asus N73Jq, Asus NX90Jq, Asus NX90Jn, Asus NX90SN |
| СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ | ADP-120ZB BB, Asus 04G266006100, Asus 90-N00PW6400T, Asus ADP-120ZB, Asus ADP-120ZB BB, Asus 90-XB05N0PW00040Y |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 600310063469 |