Makki зарядно за лаптоп Laptop Adapter LENOVO 20V 6.75A 135W 7.9x5.5mm - MAKKI-NA-LE-68
- : In Stock
- Model: MAKKI-NA-LE-68
21.85€ (42.74 лв.)
Ex Tax: 21.85€ (42.74 лв.)
From Same Category
..
13.32€ (26.05 лв.)
Ex Tax:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
Ex Tax:15.76€ (30.83 лв.)
..
16.59€ (32.46 лв.)
Ex Tax:16.59€ (32.46 лв.)
..
17.44€ (34.11 лв.)
Ex Tax:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
Ex Tax:26.43€ (51.70 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
Ex Tax:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
Ex Tax:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
Ex Tax:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
Ex Tax:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
Ex Tax:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-LE-68 |
| ЗА: | Lenovo |
| МОЩНОСТ | 135 W |
| ВОЛТАЖ | 20 V |
| АМПЕРАЖ | 6.75 A |
| БУКСА | 7.9 mm x 5.5 mm |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | Lenovo ThinkPad T400s, T410, T410i, T410s, T410si, T420, T420s, T430, T430i, T430s, T510, T510i, T520, T520i, T530, T530i, W510 |
| СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ | 45N0053 45N0055 45N0057 45N0058 45N0059 55Y9317 55Y9318 55Y9319 55Y9320 55Y9321 55Y9323 55Y9324 55Y9325 55Y9326 55Y9327 55Y9328 55Y9329 55Y9330 55Y9331 55Y9332 |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 783078998201 |