Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter DELL - 19.5V 10.8A 180W 7.4x5.0mm - MAKKI-NA-DL-77
- : В наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-DL-77
30.78€ (60.20 лв.)
без ДДС: 30.78€ (60.20 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-DL-77 |
| ЗА: | Dell |
| МОЩНОСТ | 180 W |
| ВОЛТАЖ | 19.5 V |
| АМПЕРАЖ | 10.8 A |
| БУКСА | 7.4 mm x 5.0 mm |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | Dell Precision M4700 Dell Precision M6400 Dell Precision M6500 Dell Precision M6600 Dell Precision M6700 Dell Precision M6800 Dell Precision 7520 Dell Precision M7710 i7-6920HQ Gaming Laptop Dell Precision 7720 Dell Inspiron 5150 Dell Inspiron 5160 Dell Inspiron 9100 |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 783078998645 |