Извън наличност
Makki зарядно за лаптоп заместител Laptop Adapter ASUS - 20V 12A 240W 6.0x3.7mm - MAKKI-NA-AS-86
- : Извън наличност
- Кат. номер: MAKKI-NA-AS-86
28.66€ (56.05 лв.)
без ДДС: 28.66€ (56.05 лв.)
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-HDMI-DUMMY-4K-v1 ТИП ..
4.96€ (9.70 лв.)
без ДДС:4.96€ (9.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-EXTENSION-30cmТИП ..
1.46€ (2.85 лв.)
без ДДС:1.46€ (2.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x6 ТИП ..
1.61€ (3.14 лв.)
без ДДС:1.61€ (3.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE6-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMakki КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMAKKI-CABLE-PCIE8-TO-2x8 ТИП ..
2.34€ (4.57 лв.)
без ДДС:2.34€ (4.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Makki |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MAKKI-NA-AS-86 |
| ЗА: | Asus |
| МОЩНОСТ | 240 W |
| ВОЛТАЖ | 20 V |
| АМПЕРАЖ | 12 A |
| БУКСА | 6.0 mm x 3.7 mm |
| СЪВМЕСТИМ С ЛАПТОПИ | Asus ROG Zephyrus GX502LXS-XS76 For Asus ROG Zephyrus GX502LXS-XS79 For Asus Rog zephyrus duo 15 GX550LXS RTX2080 For ASUS ROG Zephyrus Duo 15 SE GX551QM-ES76 For Asus Rog zephyrus duo 15 GX550LWS RTX2070 For ASUS ROG Strix G15 G513IR ADP-240EB B For Asus ROG Strix G15 G513QR For ASUS ROG STRIX SCAR 17 G733QS-XS98Q ASUS ROG Strix SCAR 15 G533QS G533QS-XS98Q G533QS-HF083TS G533QS-HQ132T Notebook |
| СЪВМЕСТИМ СЪС ЗАРЯДНИ | ADP-240EB B |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 783078998904 |