HAMA Разклонител, 3-гнезда, 2,5 м, бял
- : В наличност
- Кат. номер: HAMA-223020
6.19€ (12.10 лв.)
без ДДС: 6.19€ (12.10 лв.)
Характеристики
| Брой гнезда | 3 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Дължина кабел (m) | 2.5 м |
| Захранващо напрежение | 230 V |
| Защита за деца | Не |
| Защита от пренапрежение | Не |
| Макс. мощност | 1700W |
| Материал | Синтетичен материал |
| Превключвател | Не |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Размери | 3.7 x 2.6 x 17.5 cm |
| Тип | Стандартен |
| Цвят | Бял |
От същата категория...
..
5.43€ (10.62 лв.)
без ДДС:5.43€ (10.62 лв.)
..
5.30€ (10.37 лв.)
без ДДС:5.30€ (10.37 лв.)
..
3.60€ (7.05 лв.)
без ДДС:3.60€ (7.05 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
..
3.60€ (7.05 лв.)
без ДДС:3.60€ (7.05 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)