Hama Power Strip, 4-Way, 90°, Individually Switchable, Wall Mounting, 1.4 m, blk.
- : In Stock
- Model: HAMA-223122
11.45€ (22.40 лв.)
Ex Tax: 11.45€ (22.40 лв.)
Specifications
| Брой гнезда | 4 |
| Брой проводници | 3 |
| Вид контакт | Шуко |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Макс. натоварване: 3680W / 16A |
| Дължина кабел (m) | 1.4 м |
| Захранващо напрежение | 250 V |
| Защита за деца | Да |
| Защита от пренапрежение | Не |
| Макс. мощност | 3680 W |
| Материал | Алуминий и синтетичен материал |
| Оптичен индикатор | Да |
| Превключвател | Да |
| Предназначен за | Дом/Офис |
| Размери | 7.5 x 5 x 34 cm |
| Сечение проводник | 1.5 mm² |
| Тип | Стандартен |
| Употреба | Интериор |
| Цвят | Черен |
From Same Category
..
3.60€ (7.05 лв.)
Ex Tax:3.60€ (7.05 лв.)
..
3.60€ (7.05 лв.)
Ex Tax:3.60€ (7.05 лв.)
..
6.19€ (12.10 лв.)
Ex Tax:6.19€ (12.10 лв.)
..
4.90€ (9.59 лв.)
Ex Tax:4.90€ (9.59 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
Ex Tax:4.83€ (9.44 лв.)
From Same Brand
..
23.45€ (45.86 лв.)
Ex Tax:23.45€ (45.86 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
Ex Tax:5.58€ (10.92 лв.)
..
11.11€ (21.74 лв.)
Ex Tax:11.11€ (21.74 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
Ex Tax:7.03€ (13.75 лв.)
..
5.61€ (10.97 лв.)
Ex Tax:5.61€ (10.97 лв.)