Thermalright охладител CPU Cooler Assassin X 120 Refined SE - LGA1851/LGA1700/AM5
- : In Stock
- Model: ASSASSIN-X-120-REFINED-SE
18.14€ (35.47 лв.)
Ex Tax: 18.14€ (35.47 лв.)
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.55€ (59.75 лв.)
Ex Tax:30.55€ (59.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.72€ (63.99 лв.)
Ex Tax:32.72€ (63.99 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯASF-AM5-BLACK-V2 ТИП ..
13.99€ (27.36 лв.)
Ex Tax:13.99€ (27.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLGA17XX-BCF-BLACK-V2 ТИП ..
11.18€ (21.87 лв.)
Ex Tax:11.18€ (21.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-B12 РАЗМЕР(мм) ..
6.90€ (13.49 лв.)
Ex Tax:6.90€ (13.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12C-S РАЗМЕР(мм) ..
6.09€ (11.91 лв.)
Ex Tax:6.09€ (11.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12CW-S РАЗМЕР(мм) ..
6.09€ (11.91 лв.)
Ex Tax:6.09€ (11.91 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ASSASSIN-X-120-REFINED-SE |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-1550 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 66.17 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 25.6 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.53 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 120 x 146 x 148 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 148 mm Height - Fit For ATX 100% RAM Compatibility AGHP Heatpipe Gen.4 Easy Install High End Thermal Paste |
| ТЕГЛО | 435 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 814256003773 |