Out Of Stock
Gamemax водно охлаждане Water Cooling IceBurg 240 Digital Black - Addressable RGB
- : Out Of Stock
- Model: GM-ICEBURG-240-DIGITAL-BK
52.52€ (102.72 лв.)
Ex Tax: 52.52€ (102.72 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
From Same Category
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.55€ (59.75 лв.)
Ex Tax:30.55€ (59.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.72€ (63.99 лв.)
Ex Tax:32.72€ (63.99 лв.)
..
139.58€ (273.00 лв.)
Ex Tax:139.58€ (273.00 лв.)
..
167.29€ (327.19 лв.)
Ex Tax:167.29€ (327.19 лв.)
..
158.79€ (310.56 лв.)
Ex Tax:158.79€ (310.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901703 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
43.06€ (84.21 лв.)
Ex Tax:43.06€ (84.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-360-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
64.55€ (126.24 лв.)
Ex Tax:64.55€ (126.24 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901705 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
56.73€ (110.95 лв.)
Ex Tax:56.73€ (110.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-213105500018 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
38.87€ (76.03 лв.)
Ex Tax:38.87€ (76.03 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-216908000001 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
55.84€ (109.21 лв.)
Ex Tax:55.84€ (109.21 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GM-ICEBURG-240-DIGITAL-BK |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 LGA 2066 LGA 775 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 AM3+ AM3 AM2+ AM2 FM2+ FM2 FM1 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 245 W |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 2400 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-1800 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 117.6 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 36.9 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.82 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 66 x 45 mm 275 x 120 x 52 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | ARGB Pump Fans 245W TDP AIO Water Cooler Stylish Design: All-white, sleek aesthetics ARGB Sync: Customizable lighting syncs with motherboard Intelligent Cooling: Auto-adjusts fan speed for optimal performance Enhanced Heat Transfer: Efficient cold plate and fans |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858791533 |