Извън наличност
Zalman охлаждане за процесор CPU Cooler CNPS9X OPTIMA2 LGA1851/AM5
- : Извън наличност
- Кат. номер: CNPS9X-OPTIMA2
16.95€ (33.15 лв.)
без ДДС: 16.95€ (33.15 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.55€ (59.75 лв.)
без ДДС:30.55€ (59.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.72€ (63.99 лв.)
без ДДС:32.72€ (63.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
без ДДС:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.67€ (85.42 лв.)
без ДДС:43.67€ (85.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.68€ (91.30 лв.)
без ДДС:46.68€ (91.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
56.17€ (109.85 лв.)
без ДДС:56.17€ (109.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.30€ (119.89 лв.)
без ДДС:61.30€ (119.89 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CNPS9X-OPTIMA2 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 LGA 2066 LGA 2011-3 LGA 2011-0 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 AM3 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 190 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydraulic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-1500 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 47.12 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 29.5 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.06 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 120 x 75 x 155 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Addressable RGB Lighting Black Anodized Top Cover & Chrome-Coated Heatpipes DTH (Direct Touch Heat pipes) Optimized PWM control Quiet Operation Excellent thermal conductive thermal compound ZM-STC8 |
| ТЕГЛО | 635 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8800263650361 |