Xigmatek охладител CPU Cooler AK6 Dual Digital Arctic - LGA1851/AM5
- : В наличност
- Кат. номер: EN45851
39.49€ (77.23 лв.)
без ДДС: 39.49€ (77.23 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.55€ (59.75 лв.)
без ДДС:30.55€ (59.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.72€ (63.99 лв.)
без ДДС:32.72€ (63.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45929 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
51.78€ (101.27 лв.)
без ДДС:51.78€ (101.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45912 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
62.77€ (122.76 лв.)
без ДДС:62.77€ (122.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45257 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
81.77€ (159.93 лв.)
без ДДС:81.77€ (159.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45233 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
111.41€ (217.90 лв.)
без ДДС:111.41€ (217.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN42560 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
38.16€ (74.63 лв.)
без ДДС:38.16€ (74.63 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xigmatek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EN45851 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 240 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydraulic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-1800 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 156 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 28 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.24 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 125 x 90 x 154 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Digital Display Top Cover 6pcs Heat Pipes Addressable RGB PWM Fans Mini A-RGB Controller LED Speed Adjustment |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711409545851 |