Xigmatek водно охлаждане Water Cooling Connect 360 - LED Display, A-RGB
- : В наличност
- Кат. номер: EN45233
111.41€ (217.90 лв.)
без ДДС: 111.41€ (217.90 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.55€ (59.75 лв.)
без ДДС:30.55€ (59.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.72€ (63.99 лв.)
без ДДС:32.72€ (63.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45929 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
51.78€ (101.27 лв.)
без ДДС:51.78€ (101.27 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45912 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
62.77€ (122.76 лв.)
без ДДС:62.77€ (122.76 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN45257 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
81.77€ (159.93 лв.)
без ДДС:81.77€ (159.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN42560 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
38.16€ (74.63 лв.)
без ДДС:38.16€ (74.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXigmatek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEN42591 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.19€ (90.35 лв.)
без ДДС:46.19€ (90.35 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xigmatek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EN45233 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 LGA 2066 LGA 2011-3 LGA 2011-0 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 320 W |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ | 450 mm |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 2700 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12 V |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 28 mm x 3 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydro bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-2100 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 240 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 27 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 3.14 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 90 x 76 x 67 mm 397 x 120 x 27 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3.4 Smart LCD Pump Head with Smart Software Multiple Themes Included Custom Your Personal Style Magnetic LCD Module Top Grade Cold Plate High Density Aluminum Radiator Mini ARGB LED Controller |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711409545233 |