Thermalright охладител CPU Cooler Assassin Spirit 120 EVO A-RGB - LGA1851/LGA1700/AM5
- : В наличност
- Кат. номер: ASSASSIN-SPIRIT-120-EVO
27.15€ (53.11 лв.)
без ДДС: 27.15€ (53.11 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.55€ (59.75 лв.)
без ДДС:30.55€ (59.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.72€ (63.99 лв.)
без ДДС:32.72€ (63.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯASF-AM5-BLACK-V2 ТИП ..
13.99€ (27.36 лв.)
без ДДС:13.99€ (27.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLGA17XX-BCF-BLACK-V2 ТИП ..
11.18€ (21.87 лв.)
без ДДС:11.18€ (21.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-B12 РАЗМЕР(мм) ..
6.90€ (13.49 лв.)
без ДДС:6.90€ (13.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12C-S РАЗМЕР(мм) ..
6.09€ (11.91 лв.)
без ДДС:6.09€ (11.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12CW-S РАЗМЕР(мм) ..
6.09€ (11.91 лв.)
без ДДС:6.09€ (11.91 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ASSASSIN-SPIRIT-120-EVO |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Fluid Dynamic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 500-2000 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 68.9 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 28.2 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.21 mm H2O |
| РАЗМЕРИ | 120 mm x 48 mm x H156 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Premium Aluminium Top Plate Full RAM Compatibility Simple Install Experience Blackout Aesthetic Coating Hybrid A-RGB Lighting High end thermal paste included AGHP Heatpipe GEN.4 |
| ТЕГЛО | 525 g |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 814256016377 |