Извън наличност
Raijintek охладител CPU Cooler - ELEOS 12 EVO RBW - Addressable RGB
- : Извън наличност
- Кат. номер: 0R10B00222
25.09€ (49.07 лв.)
без ДДС: 25.09€ (49.07 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.55€ (59.75 лв.)
без ДДС:30.55€ (59.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.72€ (63.99 лв.)
без ДДС:32.72€ (63.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00230 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
85.75€ (167.71 лв.)
без ДДС:85.75€ (167.71 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00231 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
85.75€ (167.71 лв.)
без ДДС:85.75€ (167.71 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00228 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
103.49€ (202.41 лв.)
без ДДС:103.49€ (202.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00229 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
103.49€ (202.41 лв.)
без ДДС:103.49€ (202.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00105 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
78.03€ (152.62 лв.)
без ДДС:78.03€ (152.62 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Raijintek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 0R10B00222 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 LGA 1366 LGA 2011-0 LGA 2011-3 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 AM3 AM2+ |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 200 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydraulic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-1800 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 75 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 28 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.3 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 127 x 75 x 164 mm |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | CDC (CPU direct contact) CPU base Rainbow 5V ADD RGB LED lighting connector, suitable for the latest motherboard system 6 full copper high-efficiency F6mm heat pipes enhance cooling efficiency Unique gaming style and cool 5v ARGB lighting effects |
| ТЕГЛО | 610 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4715109923636 |