Извън наличност
Raijintek водно охлаждане Water Cooling - CYCLOPS 360 Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: 0R10B00228
103.49€ (202.41 лв.)
без ДДС: 103.49€ (202.41 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.55€ (59.75 лв.)
без ДДС:30.55€ (59.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.72€ (63.99 лв.)
без ДДС:32.72€ (63.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00230 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
85.75€ (167.71 лв.)
без ДДС:85.75€ (167.71 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00231 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
85.75€ (167.71 лв.)
без ДДС:85.75€ (167.71 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00229 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
103.49€ (202.41 лв.)
без ДДС:103.49€ (202.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R10B00105 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
78.03€ (152.62 лв.)
без ДДС:78.03€ (152.62 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛRaijintek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ0R30B00005 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
106.78€ (208.85 лв.)
без ДДС:106.78€ (208.85 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Raijintek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | 0R10B00228 |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Водно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 300 W |
| ВОДЕН БЛОК | Меден |
| ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ - ДЪЛЖИНА НА ТРЪБИТЕ | 450 mm |
| ДИАМЕТЪР НА ТРЪБИТЕ | ID 8mm ; OD 16mm |
| ПОМПА ОБОРОТИ | 4000 RPM |
| ПОМПА ВОЛТАЖ | DC 12V |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| RGB | Addressable Да |
| ТИП НА ЛАГЕРА | Hydraulic Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 800-2200 RPM |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 202.14 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 33 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.57 mmH2O |
| РАЗМЕРИ | 120 x 32 x 32 mm 397 x 120 x 27 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 1.28 inch circular IPS LED Display Robust pump with adjustable PWM speed control Flow rate of up to 2.2 liters per minute Uncluded liquid metal thermal paste (52W/mk) Heavy Nickel-plated copper block base Pre-installed 3 high-performance fans |
| ТЕГЛО | 1500 g |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4715109924619 |