Thermalright охладител CPU Cooler Peerless Assassin 140 White - Dual-Tower - LGA1851/LGA1700/AM5
- : В наличност
- Кат. номер: PEERLESS-ASSASSIN-140-WH
57.34€ (112.15 лв.)
без ДДС: 57.34€ (112.15 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30410.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
30.55€ (59.75 лв.)
без ДДС:30.55€ (59.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTC-CL30420.01 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
32.72€ (63.99 лв.)
без ДДС:32.72€ (63.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00068B ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
84.13€ (164.55 лв.)
без ДДС:84.13€ (164.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00182A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
82.09€ (160.56 лв.)
без ДДС:82.09€ (160.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFRE00178A ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
77.22€ (151.04 лв.)
без ДДС:77.22€ (151.04 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯASF-AM5-BLACK-V2 ТИП ..
13.99€ (27.36 лв.)
без ДДС:13.99€ (27.36 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLGA17XX-BCF-BLACK-V2 ТИП ..
11.18€ (21.87 лв.)
без ДДС:11.18€ (21.87 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-B12 РАЗМЕР(мм) ..
6.90€ (13.49 лв.)
без ДДС:6.90€ (13.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12C-S РАЗМЕР(мм) ..
6.09€ (11.91 лв.)
без ДДС:6.09€ (11.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12CW-S РАЗМЕР(мм) ..
6.09€ (11.91 лв.)
без ДДС:6.09€ (11.91 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PEERLESS-ASSASSIN-140-WH |
| ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО | Въздушно |
| СЪВМЕСТИМОСТ - Intel | LGA 1851 LGA 1700 LGA 1200 LGA 1156 LGA 1155 LGA 1151 LGA 1150 LGA 2066 LGA 2011-3 LGA 2011-0 |
| СЪВМЕСТИМОСТ - AMD | AM5 AM4 |
| КАПАЦИТЕТ НА ОХЛАЖДАНЕ | 250 W |
| РАЗМЕР НА ВЕНТИЛАТОР | 120 x 120 x 25 mm 140 x 140 x 27 mm |
| ТИП НА ЛАГЕРА | S-FDB Bearing |
| ОБОРОТИ НА ВЪРТЕНЕ | 1500 RPM |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 143.97 CFM |
| НИВО НА ШУМ(Max) | 26 dBA |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.53 mm H2O |
| РАЗМЕРИ | L140 x W132 x H158mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Airflow optimised fins 6 mm heatpipes C1100 Pure copper nickel plated base Ultra performance fans TL-C/D Premium aluminium cover Dual calibrated balance |
| ТЕГЛО | 1174 g |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 814256018203 |