Извън наличност
Unitek прозрачна външна кутия за диск Storage Case - DiskGuard Limpid R - 2.5 inch USB 3.0 transparent - S1103A
- : Извън наличност
- Кат. номер: S1103A
8.23€ (16.10 лв.)
без ДДС: 8.23€ (16.10 лв.)
От същата категория...
..
37.62€ (73.59 лв.)
без ДДС:37.62€ (73.59 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS721B-1 ТИП ..
74.52€ (145.75 лв.)
без ДДС:74.52€ (145.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP250GAS721B-1 ТИП ..
32.98€ (64.50 лв.)
без ДДС:32.98€ (64.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP500GAS721B-1 ТИП ..
52.42€ (102.52 лв.)
без ДДС:52.42€ (102.52 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS724M-1 ТИП ..
73.01€ (142.79 лв.)
без ДДС:73.01€ (142.79 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1416B ТИП ..
30.67€ (59.98 лв.)
без ДДС:30.67€ (59.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1404A ТИП ..
34.27€ (67.02 лв.)
без ДДС:34.27€ (67.02 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯY-1468 ТИП ..
7.46€ (14.58 лв.)
без ДДС:7.46€ (14.58 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯV1183A01 ТИП ..
52.46€ (102.61 лв.)
без ДДС:52.46€ (102.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛUnitek КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯB105B ТИП ..
5.73€ (11.22 лв.)
без ДДС:5.73€ (11.22 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Unitek |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | S1103A |
| ТИП | Външна кутия 2.5" за харддиск/SSD |
| ИНТЕРФЕЙС | USB 3.0 |
| ПОРТОВЕ | SATA3 |
| Х-КА 1 | USB3.0 5Gbps SuperSpeed |
| Х-КА 2 | Fits most 7mm/9.5mm 2.5-inch SATAI/II/III HDD & SSD |
| Х-КА 3 | Tool-free installation |
| Х-КА 4 | UASP Transfer Protocol, 20% faster than traditional USB3.0 |
| Х-КА 5 | With LED indicator With LED indicator |
| Х-КА 6 | USB-A to Micro USB-B Data Cable (30cm) |
| РАЗМЕРИ | 126 x 80 x 14 mm |
| ЦВЯТ | Прозрачен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4894160036759 |