Извън наличност
Apacer диск SSD M.2 PCIe AS2280P4, 256GB - AP256GAS2280P4-1
- : Извън наличност
- Кат. номер: AP256GAS2280P4-1
44.18€ (86.40 лв.)
без ДДС: 44.18€ (86.40 лв.)
От същата категория...
USB 3.2 Gen2 Type-C12 Months..
28.92€ (56.56 лв.)
без ДДС:28.92€ (56.56 лв.)
1TBADATAUSB 3.2 Gen 2 (10Gbps) (backward compatible with USB 2.0)Read up to 1,050MB;Write up to 1,000MB..
167.74€ (328.07 лв.)
без ДДС:167.74€ (328.07 лв.)
1000GBADATAUSB 3.2 Gen2 (USB 10Gbps)1 ( backward compatible with USB 3.2 Gen1, USB 2.0 )Up to 550/500MB/s60 Months..
160.51€ (313.93 лв.)
без ДДС:160.51€ (313.93 лв.)
1 TBUSB 3.2 Gen2 x2 Type-C (USB 20Gbps)Sequential Read (Max*):Up to 2000 MB/s; Sequential Write (Max*):Up to 2000 MB/s60 Months..
175.59€ (343.42 лв.)
без ДДС:175.59€ (343.42 лв.)
1 TBPCIe Gen3 x4M.2 2280Sequential Read (Max)Up to 2,400MB/s*; Sequential Write (Max)Up to 1,800MB/s*; 4KB Random Read IOPS(Max)Up to 180K*; 4KB Rando..
198.52€ (388.27 лв.)
без ДДС:198.52€ (388.27 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS721B-1 ТИП ..
74.52€ (145.75 лв.)
без ДДС:74.52€ (145.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP250GAS721B-1 ТИП ..
32.98€ (64.50 лв.)
без ДДС:32.98€ (64.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP500GAS721B-1 ТИП ..
52.42€ (102.52 лв.)
без ДДС:52.42€ (102.52 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP1TBAS724M-1 ТИП ..
73.01€ (142.79 лв.)
без ДДС:73.01€ (142.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛApacer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAP2TBAS724M-1 ТИП ..
126.52€ (247.45 лв.)
без ДДС:126.52€ (247.45 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Apacer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AP256GAS2280P4-1 |
| ТИП | SSD диск |
| ФОРМАТ | M.2 2280 PCI Express |
| КАПАЦИТЕТ | 256 GB |
| ИНТЕРФЕЙС | NVMe GEN3x4 |
| READ SPEED (Up to) | 3000 MB/s |
| WRITE SPEED (Up to) | 2000 MB/s |
| РАЗМЕРИ | 80 x 22 x 2.25 mm |
| IOPS RANDOM WRITE | 360 K |
| ДРУГИ | Compliant with NVMe 1.3 Standard Ultra Thin M.2 Form Factor Lightning-fast Speed with PCIe Gen3 x4 |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4712389918239 |