Извън наличност
AeroCool термо паста Thermal compound Baraf-S 3.5g - ACTG-NA24210.01
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACTG-NA24210.01
2.96€ (5.80 лв.)
без ДДС: 2.96€ (5.80 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA21210.01 ТИП ..
1.48€ (2.90 лв.)
без ДДС:1.48€ (2.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA61210.01 ТИП ..
5.62€ (10.99 лв.)
без ДДС:5.62€ (10.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic Silver КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTC-AS-ArctiClean ТИП ..
7.67€ (15.01 лв.)
без ДДС:7.67€ (15.01 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTCP00031B ТИП ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTCP00007B ТИП ..
4.08€ (7.98 лв.)
без ДДС:4.08€ (7.98 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.96€ (5.80 лв.)
без ДДС:2.96€ (5.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.78€ (17.17 лв.)
без ДДС:8.78€ (17.17 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.45€ (8.70 лв.)
без ДДС:4.45€ (8.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.80€ (15.25 лв.)
без ДДС:7.80€ (15.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.34€ (8.49 лв.)
без ДДС:4.34€ (8.49 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACTG-NA24210.01 |
| ТИП | Термо-паста |
| ПАСТА КОЛИЧЕСТВО | 3.5 g |
| ТОПЛОПРОВОДИМОСТ | 5.15 W/mK |
| ПЛЪТНОСТ | 3.5 g/cm3 |
| ВИСКОЗИТЕТ | 12500 |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -30° ~ 280° |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | non-electric conductive material |
| БАРКОД EAN-13 | 4713105960808 |