Arctic Термопаста MX-4 Thermal Compound 2019 Edition 45g
- : В наличност
- Кат. номер: ACTCP00024A
17.49€ (34.20 лв.)
без ДДС: 17.49€ (34.20 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA21210.01 ТИП ..
1.48€ (2.90 лв.)
без ДДС:1.48€ (2.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA24210.01 ТИП ..
2.96€ (5.80 лв.)
без ДДС:2.96€ (5.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA61210.01 ТИП ..
5.62€ (10.99 лв.)
без ДДС:5.62€ (10.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic Silver КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTC-AS-ArctiClean ТИП ..
7.67€ (15.01 лв.)
без ДДС:7.67€ (15.01 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTCP00031B ТИП ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00003A ПРОЦЕСОР ..
494.28€ (966.73 лв.)
без ДДС:494.28€ (966.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00002A ПРОЦЕСОР ..
585.57€ (1,145.28 лв.)
без ДДС:585.57€ (1,145.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00006A ПРОЦЕСОР ..
598.61€ (1,170.79 лв.)
без ДДС:598.61€ (1,170.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00201A РАЗМЕР(мм) ..
4.20€ (8.21 лв.)
без ДДС:4.20€ (8.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00200A РАЗМЕР(мм) ..
6.70€ (13.11 лв.)
без ДДС:6.70€ (13.11 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Arctic |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACTCP00024A |
| ТИП | Термо-паста |
| ПАСТА КОЛИЧЕСТВО | 45 g |
| ТОПЛОПРОВОДИМОСТ | 8.5 W/mK |
| ПЛЪТНОСТ | 2.5 g/cm3 |
| ВИСКОЗИТЕТ | 870 poise |
| ЦВЯТ | Сив |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Не провежда електричество Карбонови микрочастици Срок на годност : 8 години |
| БАРКОД EAN-13 | 4895213701679 |