Извън наличност
Gamemax Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - FN12A-S3I-R Black, Reverse, Daisy-Chain, Addressable RGB
- : Извън наличност
- Кат. номер: GM-14050101682
20.70€ (40.49 лв.)
без ДДС: 20.70€ (40.49 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-240-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.30€ (102.30 лв.)
без ДДС:52.30€ (102.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901703 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
42.88€ (83.86 лв.)
без ДДС:42.88€ (83.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-ICEBURG-360-DIGITAL-BK ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
64.27€ (125.71 лв.)
без ДДС:64.27€ (125.71 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-14100901705 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
56.50€ (110.50 лв.)
без ДДС:56.50€ (110.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGameMax КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGM-213105500018 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
38.71€ (75.72 лв.)
без ДДС:38.71€ (75.72 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | GameMax |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GM-14050101682 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 800-1600 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| REVERSE BLADE | Да |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydraulic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 49.54 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.52 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.18 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.16 W |
| НИВО НА ШУМ | 31.62 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Infinity mirror look all around Only one cable is required for a cluster of fans Embedded magnetic Fluid Dynamic Bearing to provide stability, durability, and longevity |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6931858738040 |