Thermalright Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - TL-M12QRW x 3 - White, Reverse, Infinity Mirror, Daisy-Chain, A-RGB
- : В наличност
- Кат. номер: TL-M12QRW-3
19.81€ (38.75 лв.)
без ДДС: 19.81€ (38.75 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯASF-AM5-BLACK-V2 ТИП ..
13.93€ (27.25 лв.)
без ДДС:13.93€ (27.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLGA17XX-BCF-BLACK-V2 ТИП ..
11.14€ (21.78 лв.)
без ДДС:11.14€ (21.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-B12 РАЗМЕР(мм) ..
9.99€ (19.53 лв.)
без ДДС:9.99€ (19.53 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12C-S РАЗМЕР(мм) ..
6.06€ (11.86 лв.)
без ДДС:6.06€ (11.86 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12CW-S РАЗМЕР(мм) ..
6.06€ (11.86 лв.)
без ДДС:6.06€ (11.86 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | TL-M12QRW-3 |
| РАЗМЕР(мм) | 124 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-2000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| REVERSE BLADE | Да |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | S-FDB Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 47.6 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.31 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.15 A |
| НИВО НА ШУМ | 23.2 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Easy Slide In Connection Magnetic S-FDB Bearing Infinity Mirror Effect |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 814256020404 |