DeepCool Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - FL12R White, Reverse, Addressable RGB
- : В наличност
- Кат. номер: R-FL12R-WHAPN3-G
67.60€ (132.22 лв.)
без ДДС: 67.60€ (132.22 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.28€ (37.70 лв.)
без ДДС:19.28€ (37.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.25€ (8.32 лв.)
без ДДС:4.25€ (8.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.46€ (30.23 лв.)
без ДДС:15.46€ (30.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.45€ (4.79 лв.)
без ДДС:2.45€ (4.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.72€ (169.61 лв.)
без ДДС:86.72€ (169.61 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-FL12R-WHAPN3-G |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm x 2 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-2150 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| REVERSE BLADE | Да |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Fluid Dynamic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 55 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.59 mmAq |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.15 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.8 W |
| НИВО НА ШУМ | 33.9 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДРУГИ | FL12R WH integrates a total of 36 ARGB Gen2 LEDs Reverse Fan Blade The entire structure and dynamic balance are further strengthened by using an enhanced composite material based on PBT Full-coverage rubber pads at each corner |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412785149 |