Извън наличност
Darkflash Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - INF32 Black, Daisy-Chain, Infinity Mirror, A-RGB
- : Извън наличност
- Кат. номер: INF32-ARGB-PACK-BK
24.91€ (48.72 лв.)
без ДДС: 24.91€ (48.72 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.19€ (12.11 лв.)
без ДДС:6.19€ (12.11 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-WH РАЗМЕР(мм) ..
6.42€ (12.55 лв.)
без ДДС:6.42€ (12.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-R-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.19€ (12.11 лв.)
без ДДС:6.19€ (12.11 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM12-PRO-R-WH РАЗМЕР(мм) ..
6.42€ (12.55 лв.)
без ДДС:6.42€ (12.55 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDarkflash КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDM20-BK РАЗМЕР(мм) ..
6.60€ (12.91 лв.)
без ДДС:6.60€ (12.91 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Darkflash |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | INF32-ARGB-PACK-BK |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 800-1600 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydro Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 64 CFM |
| НИВО НА ШУМ | 39 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 40000 |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Effective airflow, Impressive noise absorption Equipped with the best aerodynamic designed fan blades Seamless Side Lighting Effects Daisy-Chain |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711527000782 |