Извън наличност
AeroCool вентилатор Fan 120mm Phantom M-3R - Infinity Mirror ARGB, REVERSE - Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACF3-MR11227.11
9.05€ (17.70 лв.)
без ДДС: 9.05€ (17.70 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.94€ (5.75 лв.)
без ДДС:2.94€ (5.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-AT10217.01 РАЗМЕР(мм) ..
8.73€ (17.08 лв.)
без ДДС:8.73€ (17.08 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.41€ (8.63 лв.)
без ДДС:4.41€ (8.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.75€ (15.16 лв.)
без ДДС:7.75€ (15.16 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.32€ (8.45 лв.)
без ДДС:4.32€ (8.45 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACF3-MR11227.11 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-1800 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| REVERSE BLADE | Да |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydraulic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 50.2 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.44 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.3 A |
| МОЩНОСТ (W) | 3.96 W |
| НИВО НА ШУМ | 30.8 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 30000 |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ЦВЯТ | Черен |
| ДРУГИ | Mesmerizing ARGB Infinity Mirrors Vibrant 16.8 Million Colors Superior Heat Dissipation Ultra-Quiet Performance |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711099478040 |