Evercool Вентилатор Fan 50x50x20 2Ball (4500 RPM) EC5020M12BA
- : В наличност
- Кат. номер: EC5020M12BA
3.64€ (7.11 лв.)
без ДДС: 3.64€ (7.11 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
без ДДС:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSCB-CD2 ТИП ..
4.95€ (9.68 лв.)
без ДДС:4.95€ (9.68 лв.)
3.5"->5.25" HDB-2535C" title="Evercool Адаптер SSD/HDD bracket 2.5"->3.5"->5.25" HDB-2535C" class="img-responsive img-first lazyload"/>
Извън наличност
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHDB-2535C ТИП ..
3.44€ (6.73 лв.)
без ДДС:3.44€ (6.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC3007M05SA РАЗМЕР(мм) ..
7.15€ (13.98 лв.)
без ДДС:7.15€ (13.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC12025HH12BA РАЗМЕР(мм) ..
6.86€ (13.42 лв.)
без ДДС:6.86€ (13.42 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛEvercool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEC12025A2HBL РАЗМЕР(мм) ..
9.59€ (18.75 лв.)
без ДДС:9.59€ (18.75 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Evercool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | EC5020M12BA |
| РАЗМЕР(мм) | 50 x 50 x 20 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 4500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | 2 Ball Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 13.49 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.17 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.04 W |
| НИВО НА ШУМ | <24 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 50000 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711158199527 |