Извън наличност
DeepCool Вентилатор Fan 80mm Xfan 80 - 1800rpm
- : Извън наличност
- Кат. номер: DP-XFAN80
2.45€ (4.79 лв.)
без ДДС: 2.45€ (4.79 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.28€ (37.70 лв.)
без ДДС:19.28€ (37.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.25€ (8.32 лв.)
без ДДС:4.25€ (8.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.46€ (30.23 лв.)
без ДДС:15.46€ (30.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.72€ (169.61 лв.)
без ДДС:86.72€ (169.61 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-WHDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
85.76€ (167.74 лв.)
без ДДС:85.76€ (167.74 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DP-XFAN80 |
| РАЗМЕР(мм) | 80 x 80 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1800 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydro Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 21.8 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.08 A |
| МОЩНОСТ (W) | 0.96 W |
| НИВО НА ШУМ | 20 dBA |
| КОНЕКТОР | Molex (4 pin) |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412703242 |