Noctua вентилатор Fan 140mm NF-A14 PWM Chromax.black.swap
- : В наличност
- Кат. номер: NF-A14-PWM.CH.BK.S
28.66€ (56.05 лв.)
без ДДС: 28.66€ (56.05 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.black Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.blue Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.green Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.grey Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.red Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A14-PWM.CH.BK.S |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 300-1500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 140.2 m3/h |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.13 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.56 W |
| НИВО НА ШУМ | 24.6 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | Scope of delivery 4x NA-AVP1 chromax.black anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.blue anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.green anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.red anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.white anti-vibration pads 4x NA-AVP1 chromax.yellow anti-vibration pads 4x fan screws |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100426 |