Noctua Вентилатор Fan 120mm NF-A12x25-PWM
- : В наличност
- Кат. номер: NF-A12x25-PWM
28.66€ (56.05 лв.)
без ДДС: 28.66€ (56.05 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.black Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.blue Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.green Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.grey Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.red Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A12x25-PWM |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 450-2000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 102.1 m3/h |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.14 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.68 W |
| НИВО НА ШУМ | 22.6 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | Low-Noise Adaptor (L.N.A.); 4-pin y-cable 30cm extension cable; NA-AV2 anti-vibration mounts; Anti-vibration gasket for water cooling radiators; Fan screws |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100396 |