Извън наличност
AeroCool вентилатор Fan 120 mm - Astro 12 - Addressable RGB - ACF3-AT10217.01
- : Извън наличност
- Кат. номер: ACF3-AT10217.01
8.73€ (17.08 лв.)
без ДДС: 8.73€ (17.08 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FC00110.11 РАЗМЕР(мм) ..
2.94€ (5.75 лв.)
без ДДС:2.94€ (5.75 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-NA10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.41€ (8.63 лв.)
без ДДС:4.41€ (8.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-DU10217.11 РАЗМЕР(мм) ..
7.75€ (15.16 лв.)
без ДДС:7.75€ (15.16 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS10117.11 РАЗМЕР(мм) ..
4.32€ (8.45 лв.)
без ДДС:4.32€ (8.45 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACF3-FS11117.11 РАЗМЕР(мм) ..
5.40€ (10.57 лв.)
без ДДС:5.40€ (10.57 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | AeroCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ACF3-AT10217.01 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydraulic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 42.10 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.61 A |
| МОЩНОСТ (W) | 7.32 W |
| НИВО НА ШУМ | 17.5 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 60000 |
| RGB | Да Addressable RGB LED |
| ОСВЕТЯВАНЕ | RGB |
| ДРУГИ | Access 16.8 million colors using compatible Addressable RGB motherboards Omni RGB LED Lighting design adds extra flair to your rig Curved fan blades for maximum cooling performance Anti-vibration pads absorb and dampen vibrations caused by fan rotation 18 LEDs ensure complete evenness and uniformity in color and brightness |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710562750157 |