Извън наличност
DeepCool разклонител за вентилатори Fan Hub - Addressable RGB Hub SC700 - 12 port, SATA Power, Magnetic
- : Извън наличност
- Кат. номер: R-SC700-BKNSNN-G
9.71€ (19.00 лв.)
без ДДС: 9.71€ (19.00 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.28€ (37.70 лв.)
без ДДС:19.28€ (37.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.25€ (8.32 лв.)
без ДДС:4.25€ (8.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.46€ (30.23 лв.)
без ДДС:15.46€ (30.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.45€ (4.79 лв.)
без ДДС:2.45€ (4.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.72€ (169.61 лв.)
без ДДС:86.72€ (169.61 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-SC700-BKNSNN-G |
| ТИП | Addressable RGB hub |
| ИНТЕРФЕЙС | 3 pin ADD-RGB 5V VDG SATA Power |
| ПОРТОВЕ | 3 pin ADD-RGB 5V VDG x 12 |
| Х-КА 1 | Supports ASUS Aura, GIGABYTE Fusion, MSI Mystic Light, and ASRock Polychrome |
| Х-КА 2 | This product is NOT compatible with 12V 4-Pin RGB devices |
| Х-КА 3 | RGB Safety Current 0.5A(1Port) / Total 6A(12 Ports) |
| Х-КА 4 | ARGB hub can power numerous 5V ARGB components simultaneously while occupying only one 3-pin header on a motherboard or controller |
| РАЗМЕРИ | 84 x 45 x 15 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412796497 |