1stPlayer вентилатор Fan 120mm - R1 Bulk
- : В наличност
- Кат. номер: DF1202512SELN
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС: 3.71€ (7.25 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
без ДДС:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7R-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
без ДДС:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7R-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | 1stPlayer |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | DF1202512SELN |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 1100 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Sleeve Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 38.9 CFM |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.21 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.52 W |
| НИВО НА ШУМ | 25.2 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin |
| RGB | Fixed RGB |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |