DeepCool Комплект вентилатори Fan Pack 3-in-1 3x120mm - FC120 Black, Addressable RGB
- : В наличност
- Кат. номер: R-FC120-BKAMN3-G-1
32.39€ (63.34 лв.)
без ДДС: 32.39€ (63.34 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FL12-BKAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
19.28€ (37.70 лв.)
без ДДС:19.28€ (37.70 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-FDC-XF120 РАЗМЕР(мм) ..
4.25€ (8.32 лв.)
без ДДС:4.25€ (8.32 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-FD14-WHAPN1-G РАЗМЕР(мм) ..
15.46€ (30.23 лв.)
без ДДС:15.46€ (30.23 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDP-XFAN80 РАЗМЕР(мм) ..
2.45€ (4.79 лв.)
без ДДС:2.45€ (4.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛDeepCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯR-LD240-BKDMMN-G-1 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.72€ (169.61 лв.)
без ДДС:86.72€ (169.61 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | DeepCool |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | R-FC120-BKAMN3-G-1 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm x 3 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-1800 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Hydro Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 61.91 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.83 mmAq |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.13 A |
| МОЩНОСТ (W) | 1.56 W |
| НИВО НА ШУМ | 28 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V VDG (GigaByte) 4 pin PWM |
| RGB | Да Addressable RGB LED |
| ДРУГИ | Individually addressable RGB LEDs Features a default onboard lighting effect without needing software or a dedicated controller for fast and easy setup Easily coordinate with other components through supported motherboard RGB software control |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6933412710561 |