Noctua Влагозащитен / Прахозащитен Вентилатор Fan 120mm single-phase motor NF-F12-iPPC-24V-3000-SP-IP67-PWM
- : В наличност
- Кат. номер: NF-F12-iPPC-24V-3000-SP-IP67-PWM
31.57€ (61.74 лв.)
без ДДС: 31.57€ (61.74 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.black Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.blue Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.green Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.grey Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.red Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-F12-iPPC-24V-3000-SP-IP67-PWM |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 750-3000 RPM |
| ВОЛТАЖ | 24 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 186.7 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 7.63 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.18 A |
| МОЩНОСТ (W) | 4.32 W |
| НИВО НА ШУМ | 43.5 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | Водна и прахова защита IP67 Motor type Single-phase |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100587 |