be quiet! вентилатор Fan 120mm - LIGHT WINGS PWM
- : В наличност
- Кат. номер: BL072
27.63€ (54.05 лв.)
без ДДС: 27.63€ (54.05 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL123 РАЗМЕР(мм) ..
20.41€ (39.91 лв.)
без ДДС:20.41€ (39.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL132 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
без ДДС:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL133 РАЗМЕР(мм) ..
19.53€ (38.19 лв.)
без ДДС:19.53€ (38.19 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL105 РАЗМЕР(мм) ..
12.53€ (24.50 лв.)
без ДДС:12.53€ (24.50 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛbe quiet! КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBL106 РАЗМЕР(мм) ..
12.53€ (24.50 лв.)
без ДДС:12.53€ (24.50 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | be quiet! |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | BL072 |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 200-1700 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Rifle Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 41.51 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.62 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.07 A |
| МОЩНОСТ (W) | 4.56 W |
| НИВО НА ШУМ | 20.6 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 60000 |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ОСВЕТЯВАНЕ | RGB |
| ДРУГИ | ARGB lighting on front and rear Multiple colors and modes for an individual look thanks to 18 LEDs 7 silence-optimized fan blades for high airflow and low noise-generating turbulences Long life rifle-bearing gives an operating lifetime of 60,000 hours |
| ГАРАНЦИЯ | 36 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4260052188767 |