Thermalright вентилатор Fan 120mm - TL-C12CW-S - aRGB
- : В наличност
- Кат. номер: TL-C12CW-S
6.10€ (11.93 лв.)
без ДДС: 6.10€ (11.93 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
без ДДС:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.40€ (14.47 лв.)
без ДДС:7.40€ (14.47 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯASF-AM5-BLACK-V2 ТИП ..
14.01€ (27.40 лв.)
без ДДС:14.01€ (27.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLGA17XX-BCF-BLACK-V2 ТИП ..
11.19€ (21.90 лв.)
без ДДС:11.19€ (21.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-B12 РАЗМЕР(мм) ..
10.04€ (19.64 лв.)
без ДДС:10.04€ (19.64 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-C12C-S РАЗМЕР(мм) ..
6.10€ (11.93 лв.)
без ДДС:6.10€ (11.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛThermalright КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTL-M12-S РАЗМЕР(мм) ..
11.95€ (23.37 лв.)
без ДДС:11.95€ (23.37 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Thermalright |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | TL-C12CW-S |
| РАЗМЕР(мм) | 120 x 120 x 25 mm |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 500-1550 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | Fluid Dynamic Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 66.17 CFM |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 1.53 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.2 A |
| НИВО НА ШУМ | 25.6 dBA |
| КОНЕКТОР | 3 pin ADD-RGB 5V (V-D-NC-G) 4 pin PWM |
| RGB | Addressable RGB LED Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 814256015677 |