Noctua комплект вентилатори FAN SET 2 x Fan 140mm - NF-A14x25r G2 PWM Sx2-PP
- : В наличност
- Кат. номер: NF-A14x25r-G2-PWM-Sx2-PP
63.14€ (123.50 лв.)
без ДДС: 63.14€ (123.50 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.black Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.blue Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.green Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.grey Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛNoctua КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯNA-SAVP1.red Х-КА 1 ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Noctua |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | NF-A14x25r-G2-PWM-Sx2-PP |
| РАЗМЕР(мм) | 140 x 140 x 25 mm x 2 pcs |
| ОБОРОТИ В МИНУТА(rpm) | 300-1500 RPM |
| ВОЛТАЖ | 12 V DC |
| ТИП ЛАГЕРУВАНЕ | SSO2 Bearing |
| ВЪЗДУШЕН ПОТОК | 155.6 m3/h |
| ВЪЗДУШНО НАЛЯГАНЕ | 2.56 mmH2O |
| АМПЕРАЖ (A) | 0.19 A |
| МОЩНОСТ (W) | 2.28 W |
| НИВО НА ШУМ | 24.8 dBA |
| КОНЕКТОР | 4 pin PWM |
| ЖИВОТ В ЧАСОВЕ | 150000 |
| ДРУГИ | Blade geometry: Progressive-Bend impeller Mounting hole spacing: 105x105 mm Scope of delivery: NF-A14x25r G2 PWM PPA NF-A14x25r G2 PWM PPB 2x NA-RC16 Low-Noise Adaptor (L.N.A.) NA-YC1 4-pin PWM splitter cable 2x NA-EC1 30cm extension cable 8x NA-AV2 anti-vibration mounts Fan screws |
| ГАРАНЦИЯ | 72 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 9010018100662 |