Извън наличност
Zalman разклонител за вентилатори Fan Hub - Addressable RGB Hub - ZM-4PALC
- : Извън наличност
- Кат. номер: ZM-4PALC
6.30€ (12.33 лв.)
без ДДС: 6.30€ (12.33 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
3.98€ (7.78 лв.)
без ДДС:3.98€ (7.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.68€ (7.20 лв.)
без ДДС:3.68€ (7.20 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.36€ (14.40 лв.)
без ДДС:7.36€ (14.40 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM1700-MKA ТИП ..
0.58€ (1.14 лв.)
без ДДС:0.58€ (1.14 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM500-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
43.49€ (85.06 лв.)
без ДДС:43.49€ (85.06 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM600-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.49€ (90.92 лв.)
без ДДС:46.49€ (90.92 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM700-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
55.94€ (109.41 лв.)
без ДДС:55.94€ (109.41 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛZalman КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZM800-GV2-SE МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
61.04€ (119.38 лв.)
без ДДС:61.04€ (119.38 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Zalman |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ZM-4PALC |
| ТИП | Addressable RGB hub |
| ИНТЕРФЕЙС | 3 pin ADD-RGB 5V VDG SATA Power |
| ПОРТОВЕ | 3 pin ADD-RGB 5V VDG x 4 |
| Х-КА 1 | Magnetic bottom |
| Х-КА 2 | 26 preset patterns |
| Х-КА 3 | ARGB control button / 2-Pin - Connector to ARGB Led control button |
| Х-КА 4 | Rated current: 4.5A |
| РАЗМЕРИ | 45 x 29 x 14 mm |
| ЦВЯТ | Черен |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809213762918 |