Аудио Миксер FIFINE SC3 RGB Audio Interface - Black
- : В наличност
- Кат. номер: FIFINE-SC3
66.74€ (130.54 лв.)
без ДДС: 66.74€ (130.54 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Изходен импеданс: 32 Ω - 600 Ω, Честота (Слушалки): 20Hz - 20kHz |
| Конектори | 3.5 mm Jack , USB-C, XLR конектор |
| Платформа | PC (Windows 10 & macOS 10.13 или по-нова) |
| Съдържание. | Аудио Миксер, Кабел XLR, Кабел USB-C към USB-A, Кабел 3.5mm |
| Тип аксесоар. | Звукова карта |
| Цвят | Черен |
| Цвят. | Черен |
От същата категория...
..
32.66€ (63.88 лв.)
без ДДС:32.66€ (63.88 лв.)
..
19.76€ (38.64 лв.)
без ДДС:19.76€ (38.64 лв.)
..
19.76€ (38.64 лв.)
без ДДС:19.76€ (38.64 лв.)
..
32.66€ (63.88 лв.)
без ДДС:32.66€ (63.88 лв.)
..
55.44€ (108.43 лв.)
без ДДС:55.44€ (108.43 лв.)
От същия производител...
..
11.48€ (22.45 лв.)
без ДДС:11.48€ (22.45 лв.)
..
52.49€ (102.66 лв.)
без ДДС:52.49€ (102.66 лв.)
..
79.19€ (154.88 лв.)
без ДДС:79.19€ (154.88 лв.)
..
40.04€ (78.32 лв.)
без ДДС:40.04€ (78.32 лв.)
..
40.04€ (78.32 лв.)
без ДДС:40.04€ (78.32 лв.)