Извън наличност
MCHOSE професионална геймърска мишка G3 V2 White - Wireless Gaming Mouse - 1K, Omron Mechanical
- : Извън наличност
- Кат. номер: MC-G3V2-4
27.55€ (53.89 лв.)
без ДДС: 27.55€ (53.89 лв.)
От същата категория...
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
без ДДС:20.53€ (40.14 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHW-A7V2-5 СВЪРЗВАНЕ ..
56.05€ (109.63 лв.)
без ДДС:56.05€ (109.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHW-A7V2-6 СВЪРЗВАНЕ ..
56.05€ (109.63 лв.)
без ДДС:56.05€ (109.63 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMC-G3V2-5 СВЪРЗВАНЕ ..
27.55€ (53.89 лв.)
без ДДС:27.55€ (53.89 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHW-K7-13 СВЪРЗВАНЕ ..
75.05€ (146.78 лв.)
без ДДС:75.05€ (146.78 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMCHOSE КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHW-L7-4KH СВЪРЗВАНЕ ..
52.16€ (102.01 лв.)
без ДДС:52.16€ (102.01 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | MCHOSE |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MC-G3V2-4 |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | FREQCHIP |
| СЕНЗОР | PAW3311 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 12000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Omron Mechanical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 116.5 x 62.9 x 38.2 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 59 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Tri-Mode Connectivity: USB-C / 2.4GHz / BT 5.0 TTC® Silver Scroll Wheel Omron Mechanical Switches (100M clicks) TOPSPEED® Wireless Technology 800mAh Long-Lasting Battery |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6941750501178 |