New
Ajazz професионална геймърска мишка AJ139P V3 MC - Wireless Gaming Mouse - 1K, Magnetic Charging Dock, Black
- : В наличност
- Кат. номер: AJ139P-V3-MC-BK
28.41€ (55.56 лв.)
без ДДС: 28.41€ (55.56 лв.)
От същата категория...
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
без ДДС:20.53€ (40.14 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139-V2-MC-BK СВЪРЗВАНЕ ..
25.56€ (49.99 лв.)
без ДДС:25.56€ (49.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139-V2-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
25.56€ (49.99 лв.)
без ДДС:25.56€ (49.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139P-V3-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
28.41€ (55.56 лв.)
без ДДС:28.41€ (55.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ159-APEX-BK СВЪРЗВАНЕ ..
61.65€ (120.58 лв.)
без ДДС:61.65€ (120.58 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ159-APEX-WH СВЪРЗВАНЕ ..
61.65€ (120.58 лв.)
без ДДС:61.65€ (120.58 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ139P-V3-MC-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Palm Grip Finger Tip Grip |
| СЕНЗОР | Pixart PAW3311 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 24000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 127.8 x 64.1 x 39.5 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 69 g |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Charging Base 69g Ultra-light Ergonomic Design Flagship PAW3311 Optical Sensor Tri-mode Connection & High Polling Rate Programmable Buttons/Macros Compatible with Windows & Mac OS |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412988523 |