Xtrike ME безжична геймърска мишка Gaming Mouse Wireless GW-613
- : In Stock
- Model: XTRM-GW-613-BK
7.97€ (15.59 лв.)
Ex Tax: 7.97€ (15.59 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-985P-EN РАЗМЕР ..
12.51€ (24.46 лв.)
Ex Tax:12.51€ (24.46 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-113 СВЪРЗВАНЕ ..
3.03€ (5.93 лв.)
Ex Tax:3.03€ (5.93 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GW-114 СВЪРЗВАНЕ ..
3.24€ (6.33 лв.)
Ex Tax:3.24€ (6.33 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GK-995W-BK РАЗМЕР ..
17.94€ (35.09 лв.)
Ex Tax:17.94€ (35.09 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛXtrike Me КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯXTRM-GP-52 СЪВМЕСТИМОСТ ..
15.95€ (31.19 лв.)
Ex Tax:15.95€ (31.19 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Xtrike Me |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | XTRM-GW-613-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 10000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 129 x 66 x 39 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 6 responsive buttons for improved control during gaming and multitasking Durable switch design rated for 20 million clicks 7-color RGB backlight for an eye-catching and dynamic look Compatible with Windows, Mac, iOS 13+, and Android devices |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391938782 |