Pulsar професионална геймърска мишка Wired Gaming Mouse X2 Wired Size2 Black
- : In Stock
- Model: PX2221D
45.75€ (89.48 лв.)
Ex Tax: 45.75€ (89.48 лв.)
From Same Category
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
Ex Tax:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
Ex Tax:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
Ex Tax:20.53€ (40.14 лв.)
..
18.18€ (35.56 лв.)
Ex Tax:18.18€ (35.56 лв.)
From Same Brand
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPMB03 ТИП ..
7.50€ (14.67 лв.)
Ex Tax:7.50€ (14.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS06LB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS06MB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS07LB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛPulsar КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPAS07MB ТИП ..
18.05€ (35.30 лв.)
Ex Tax:18.05€ (35.30 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Pulsar |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | PX2221D |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip Finger Tip Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | 32bit ARM Processor |
| СЕНЗОР | PAW3395 |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 650 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 26000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Pulsar Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| РАЗМЕРИ | 120.4 x 63 x 38 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 51 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Designed for Competitive eSports Wide Waist / Low Hump Symmetrical Shape Recommended for Claw / Fingertip Grip Pulsar Blue Encoder Super Smooth ballbearing wheels Latest Flagship PAW3395 Sensor Fully customizable keys and macros Ideal for use with MicroBungee eS |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 8809773556187 |