Ajazz професионална геймърска мишка AJ159 APEX - Wireless Gaming Mouse - 8K, Magnetic Charging Dock, Black
- : В наличност
- Кат. номер: AJ159-APEX-BK
61.65€ (120.58 лв.)
без ДДС: 61.65€ (120.58 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
без ДДС:20.53€ (40.14 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139-V2-MC-BK СВЪРЗВАНЕ ..
25.56€ (49.99 лв.)
без ДДС:25.56€ (49.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139-V2-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
25.56€ (49.99 лв.)
без ДДС:25.56€ (49.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139P-V3-MC-BK СВЪРЗВАНЕ ..
28.41€ (55.56 лв.)
без ДДС:28.41€ (55.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ139P-V3-MC-WH СВЪРЗВАНЕ ..
28.41€ (55.56 лв.)
без ДДС:28.41€ (55.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAjazz КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯAJ159-APEX-WH СВЪРЗВАНЕ ..
61.65€ (120.58 лв.)
без ДДС:61.65€ (120.58 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ159-APEX-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | Royuan |
| СЕНЗОР | PAW3950 APEX-AJ (Ajazz Customized Sensor) |
| УСКОРЕНИЕ | 50 G |
| СКОРОСТ НА СЛЕДЕНЕ | 750 IPS |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 42000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Green Shell White Dot Transparent Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | 6 Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| РАЗМЕРИ | 118.1 x 63.1 x 37.7 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 56 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Charging Base with Customizable Display Triple Modes Connection & High Polling Reate Efficient 400mAh Battery with Low-Power Consumption AJ159 APEX can be overclocked to 42,000 DPI, alongside a tracking speed of 750 IPS and 50G acceleration 100 Million Clicks Micro Switch |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412983078 |