ATK професионална геймърска мишка Wireless Gaming Mouse A9 Tri-mode Nearlink - 1K, White
- : В наличност
- Кат. номер: ATK-A9-WH
28.41€ (55.56 лв.)
без ДДС: 28.41€ (55.56 лв.)
От същата категория...
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
без ДДС:20.53€ (40.14 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-AIR ПОВЪРХНОСТ ..
11.66€ (22.81 лв.)
без ДДС:11.66€ (22.81 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ99G-CARBON ПОВЪРХНОСТ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯSKY-MINI ПОВЪРХНОСТ ..
14.09€ (27.56 лв.)
без ДДС:14.09€ (27.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯZ87-PRO-SIDE-ENGR РАЗМЕР ..
72.38€ (141.56 лв.)
без ДДС:72.38€ (141.56 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛATK КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯEDGE60-HE-M-TTC РАЗМЕР ..
184.09€ (360.04 лв.)
без ДДС:184.09€ (360.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | ATK |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | ATK-A9-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Bluetooth Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Palm Grip Finger Tip Grip Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | BS20 |
| СЕНЗОР | PixArt PAW3395 SE |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 18000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 1000 Hz |
| СУИЧОВЕ | Huano Blue Glow V2 |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 120hrs at 1000Hz |
| РАЗМЕРИ | 125 x 64 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 53 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Extended Battery Life ATK HUB / WEB Driver Supports NearLink / 2.4GHz wireless, Bluetooth, and USB-C wired connectivity Huanuo IceBerry Pink Dot – Soft, Bouncy, Rapid Clicks |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976742073678 |