Lamzu професионална геймърска мишка INCA 8K - Wireless Gaming Mouse - White
- : В наличност
- Кат. номер: LAMZU-INCA-WH
85.91€ (168.03 лв.)
без ДДС: 85.91€ (168.03 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
От същата категория...
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
без ДДС:20.53€ (40.14 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-8K-DONGLE-BK ТИП ..
12.89€ (25.22 лв.)
без ДДС:12.89€ (25.22 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-8K-DONGLE-WH ТИП ..
12.89€ (25.22 лв.)
без ДДС:12.89€ (25.22 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-ENERGON-BLK ПОВЪРХНОСТ ..
22.26€ (43.54 лв.)
без ДДС:22.26€ (43.54 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-ENERGON-PRO-BLK ПОВЪРХНОСТ ..
38.82€ (75.92 лв.)
без ДДС:38.82€ (75.92 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLamzu КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯLAMZU-JET-75-BK РАЗМЕР ..
193.80€ (379.04 лв.)
без ДДС:193.80€ (379.04 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Lamzu |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | LAMZU-INCA-WH |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Wireless Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СТИЛ НА ЗАХВАТ | Claw Grip |
| МИКРОКОНТРОЛЕР (MCU) | NORDIC 52840 |
| СЕНЗОР | Pixart 3950 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 30000 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 8000 Hz |
| СУИЧОВЕ | OMRON Optical Switch |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ПРОГРАМИРУЕМИ БУТОНИ | Да |
| БАТЕРИЯ, ТИП | Lithuim-ion rechargable |
| БАТЕРИЯ, ВРЕМЕ НА РАБОТА | Up to 20hrs at 8000Hz Up to 80hrs at 1000Hz |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 122 x 63 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 40 g |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Inca 8K Polling Aurora Technology Super Light - only 40 g Dual Mode - 2.4G + Wired Optical Switches TTC Encoder |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6975637430046 |