Marvo безжична геймърска мишка Wireless Gaming Mouse M803W - 4800dpi, rechargable
- : В наличност
- Кат. номер: MARVO-M803W-BK
13.36€ (26.13 лв.)
без ДДС: 13.36€ (26.13 лв.)
От същата категория...
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
без ДДС:20.53€ (40.14 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G965W СВЪРЗВАНЕ ..
21.85€ (42.74 лв.)
без ДДС:21.85€ (42.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M803W-WB СВЪРЗВАНЕ ..
13.36€ (26.13 лв.)
без ДДС:13.36€ (26.13 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G803-BK СВЪРЗВАНЕ ..
31.57€ (61.74 лв.)
без ДДС:31.57€ (61.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-M796W СВЪРЗВАНЕ ..
12.24€ (23.95 лв.)
без ДДС:12.24€ (23.95 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛMarvo КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯMARVO-G995W СВЪРЗВАНЕ ..
40.57€ (79.35 лв.)
без ДДС:40.57€ (79.35 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Marvo |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | MARVO-M803W-BK |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично USB |
| ТИП | Геймърска Wireless Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | PAW3212 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 4800 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 250 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 7 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 160 cm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ПОДСВЕТКА | RGB Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 5 million switch rating 6 dpi steps Detachable cable Battery: 3.7V 500 mAh |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6932391932803 |