Gamdias геймърска мишка Gaming Mouse - AURA GS3 - 3600dpi
- : В наличност
- Кат. номер: GAMDIAS-AURA-GS3
5.26€ (10.28 лв.)
без ДДС: 5.26€ (10.28 лв.)
От същата категория...
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
38.25€ (74.82 лв.)
без ДДС:38.25€ (74.82 лв.)
..
23.91€ (46.77 лв.)
без ДДС:23.91€ (46.77 лв.)
..
20.53€ (40.14 лв.)
без ДДС:20.53€ (40.14 лв.)
..
21.89€ (42.81 лв.)
без ДДС:21.89€ (42.81 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
52.26€ (102.21 лв.)
без ДДС:52.26€ (102.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GL240-V2-WH ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
55.08€ (107.74 лв.)
без ДДС:55.08€ (107.74 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-240 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
86.39€ (168.96 лв.)
без ДДС:86.39€ (168.96 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCHIONE-E4-360 ТИП НА ОХЛАЖДАНЕТО ..
91.47€ (178.91 лв.)
без ДДС:91.47€ (178.91 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGamdias КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGAMDIAS-AURA-GS4 СВЪРЗВАНЕ ..
5.26€ (10.28 лв.)
без ДДС:5.26€ (10.28 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Gamdias |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GAMDIAS-AURA-GS3 |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Геймърска Оптична За лява и дясна ръка |
| СЕНЗОР | Оптичен |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 3600 dpi |
| СКОРОСТ НА ПРЕДАВАНЕ | 125 Hz |
| БРОЙ БУТОНИ | 6 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 150 cm |
| РАЗМЕРИ | 124 x 61 x 39 mm |
| ЦВЯТ | Черна |
| ТЕГЛО | 95 g |
| ПОДСВЕТКА | Многоцветна Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Multi-Color Lighting 6 Multi-functional Keys Advanced Ergonomic Design |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4711514500196 |