Извън наличност
Genius слушалки тапи In-ear Earbuds HS-M365 - USB-C, White
- : Извън наличност
- Кат. номер: GENIUS-HS-M365-WH
6.03€ (11.79 лв.)
без ДДС: 6.03€ (11.79 лв.)
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
без ДДС:41.06€ (80.31 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
10.13€ (19.82 лв.)
без ДДС:10.13€ (19.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-SLV СВЪРЗВАНЕ ..
10.64€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.64€ (20.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
7.13€ (13.94 лв.)
без ДДС:7.13€ (13.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-WH-GR СВЪРЗВАНЕ ..
6.95€ (13.60 лв.)
без ДДС:6.95€ (13.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-9000S-BK СВЪРЗВАНЕ ..
11.72€ (22.92 лв.)
без ДДС:11.72€ (22.92 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Genius |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GENIUS-HS-M365-WH |
| ТИП | Слушалки с микрофон |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Компютър Лаптоп Мобилен телефон Таблет |
| СВЪРЗВАНЕ | Кабел |
| ИНТЕРФЕЙС | USB |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 10 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 88 dB |
| ИМПЕДАНС | 16 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| ЦВЯТ | Бял |
| ТЕГЛО | 12 g |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 1.2 m |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Easily connects to USB-C smartphones, tablets, and laptops, with inline controls for quick volume and call adjustments In-ear design blocks out background noise, providing a comfortable and immersive listening experience Enjoy high-quality sound for both music and calls, making it an ideal choice for travel, commutes, or busy lifestyles |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710268261971 |