Извън наличност
Genius безжични слушалки Headphones Bluetooth 5.3 - HS-810BT, Black
- : Извън наличност
- Кат. номер: GENIUS-HS-810BT-BK
15.57€ (30.46 лв.)
без ДДС: 15.57€ (30.46 лв.)
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
без ДДС:41.06€ (80.31 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
10.13€ (19.82 лв.)
без ДДС:10.13€ (19.82 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-8200S-SLV СВЪРЗВАНЕ ..
10.64€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.64€ (20.80 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-BLK СВЪРЗВАНЕ ..
7.13€ (13.94 лв.)
без ДДС:7.13€ (13.94 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-NX-8008S-WH-GR СВЪРЗВАНЕ ..
6.95€ (13.60 лв.)
без ДДС:6.95€ (13.60 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-ERGO-9000S-BK СВЪРЗВАНЕ ..
11.72€ (22.92 лв.)
без ДДС:11.72€ (22.92 лв.)
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Genius |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | GENIUS-HS-810BT-BK |
| ТИП | Безжични слушалки |
| ПРИЛОЖЕНИЕ | Компютър Лаптоп Мобилен телефон Таблет Телевизор |
| СВЪРЗВАНЕ | Безжично |
| ИНТЕРФЕЙС | Bluetooth 5.3 |
| ВИСОКОГОВОРИТЕЛ - ДИАМЕТЪР | 40 mm |
| ЧЕСТОТЕН ДИАПАЗОН | 20 Hz - 20 KHz |
| СЛУШАЛКИ - ЧУВСТВИТЕЛНОСТ | 109 dB |
| ИМПЕДАНС | 32 ohm |
| МИКРОФОН | Да |
| ЦВЯТ | Черен |
| БАТЕРИЯ | 300mAh |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Bluetooth foldable headset Bluetooth 5.3 3.5 mm line-in Type C charging cable included Play Music time - up to 8 hours Working distance: 10 m |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4710268261735 |