Геймърски слушалки с микрофон Creative Sound Blaster Blaze V2
- : В наличност
- Кат. номер: CREAT-HEAD-BLAZE-V2
40.84€ (79.87 лв.)
без ДДС: 40.84€ (79.87 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър високоговорител (mm) | 40 мм |
| Дължина кабел (m) | 2.5 м |
| Интерфейс | 3.5 mm жак |
| Микрофон | Да |
| Съвместимост | PC, MAC, PlayStation® 4, PlayStation® 5, Xbox Series X, Xbox Series S |
| Съпротивление (Ω) | 32 Ω |
| Технология | С кабел |
| Тип аксесоар | Gaming |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон на слушалките (Hz) | 20Hz - 20 000Hz |
От същата категория...
..
30.33€ (59.32 лв.)
без ДДС:30.33€ (59.32 лв.)
..
44.07€ (86.20 лв.)
без ДДС:44.07€ (86.20 лв.)
..
41.06€ (80.31 лв.)
без ДДС:41.06€ (80.31 лв.)
..
32.21€ (62.99 лв.)
без ДДС:32.21€ (62.99 лв.)
..
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС:20.94€ (40.96 лв.)
От същия производител...
CREATIVEUSB 2.0 connector for data transfer, AV Output for connection to a TV system, USB cable is included12 Months..
8.40€ (16.43 лв.)
без ДДС:8.40€ (16.43 лв.)
CREATIVELeather pouch for Creative Zen Micro mp3 player...
3.10€ (6.06 лв.)
без ДДС:3.10€ (6.06 лв.)
CREATIVECreative Zen Vision M Leather Carry case.12 Months..
5.52€ (10.80 лв.)
без ДДС:5.52€ (10.80 лв.)
CREATIVEScreen ProtectorThe Zen Vision M Screen Protector is a handy protective screen with anti-reflective coating that reduces glare and reflection ..
1.44€ (2.82 лв.)
без ДДС:1.44€ (2.82 лв.)
CREATIVESilicon Skin ProtectorCreative Zen V Series Silicone skin protects the curved good luck of the player.-..
0.72€ (1.41 лв.)
без ДДС:0.72€ (1.41 лв.)